© 2022, Markam Dijital

Google Reklamları

Bir Adım Öne Geçin

Google Reklamları ile

İşletmenizi Büyütün!

Google reklamları en etkili reklam kanallarının başında geliyor. İnternet kullanıcıları tarafından en bilinen ve en çok kullanılan arama motoru olan Google’da işletmenize yönelik reklamlar vererek hedeflerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Günümüz dünyasında çoğu insan bir ürün araştırması yapmak, herhangi bir konuda araştırma yapmak gibi birçok sebeple Google arama motorunu kullanmaktadır. Siz de web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, telefon trafiğini artırmak ve işletme ziyaretlerini artırmak için Google’da reklam verebilirsiniz.

Markam Dijital olarak stratejinize göre anahtar kelimeler belirleyip reklamınızı en çok verim aldığınız sıralamalarda tutmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarımız sonucunda gerekli analizleri sizinle paylaşarak reklam stratejisini sizin için daha verimli hale getiriyoruz.

google ads reklam Markam Dijital
musteri aramalari google 1 1 Markam Dijital

Müşterilerinizin İhtiyaçları Olduğu An Karşısına Çıkın

Arama ağı reklamlarını kullanarak ve dilediğiniz arama sorgularında hedef kitlenize metin reklamlar gösterebilirsiniz.

musteri aramalari google 3 1 Markam Dijital

Mobil Öncelikli Kampanyalar

Mobile özel tıkla ve ara reklamları sayesinde, ürün veya hizmetlerinizi Google’da arayan kullanıcılar ile direkt olarak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

musteri aramalari google 2 1 Markam Dijital

Potansiyel Müşterilerinize Hatırlatmalar Yapın

Yeniden pazarlama kampanyaları ile web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara, tekrar tekrar reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Hizmetlerimizle alakalı detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

İletişime Geç